19.6.18


БІБЛІОТЕКИ МІСТА ЗАПРОШУЮТЬ ДІТЕЙ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЛІТНЬОМУ ЧИТАЦЬКОМУ МАРАФОНІ ТА ОТРИМАТИ ПРИЗИ 🏆 

Традиційно з 1 червня до 30 серпня у Мелітополі проходить літній читацький марафон "Тисячі мудрих сторінок".🎉 
Організатором читацького марафону є Централізована бібліотечна система, співорганізатором - Відділ культури Мелітопольської міської ради.
Марафон проводиться на базі бібліотек, а саме:
- Бібліотека "Мальвіна";
- Мелітополь, міська бібліотека ім. Горького;
- Библиотека Маяковского;
- Бібліотека ім. Тараса Григоровича Шевченка.
Усі охочі школярі реєструються у зазначених бібліотеках та впродовж літніх канікул беруть участь у літньому читацькому марафоні.
Юний читач на свій смак обирає книги для читання (художні твори, науково-популярні або довідкові видання), набирає бали (1 книга – 1 бал), за бажанням веде читацький щоденник, де занотовує свої враження про прочитане.
🎁По завершенні читацького марафону комісія, що призначається адміністрацією ЦБС, визначає переможців та найактивніших читачів.
Нагородження переможців почесними грамотами та пам’ятними призами відбудеться 6 вересня о 15-00 в Бібліотека "Мальвіна".


💃Бібліотеки мають широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля юних містян приємним і цікавим. 👨‍👩‍👦Отже, дітей чекають щонеділі майстер-класи у Клубі сімейного дозвілля «Happy Land» та безкоштовні 3D кінопокази у «Мальвіні» (тел. 420-425). Щочетверга об 11.00 бібліотека ім. В. Маяковського запрошує дітей на кіноперегляди (тел. 7-14-60). Бібліотека ім. М. Горького (тел. 5-07-59) та ім. Т. Шевченка (тел. 43-63-79) організовують виїзні літні читальні зали у різних мікрорайонах Мелітополя.

👍Юних читайликів також чекає добра новина - міські бібліотеки поповнилися НОВИМИ КНИЖКАМИ (дивіться за посиланням http://melitopolbiblio.ucoz.ua/…/pokazhchik_novikh_nadkhodz…)

Комментариев нет:

Отправить комментарий